Systém SOLID

Tvarově a barevně věrný obkladový panel Solid Stone se používá na jako finální vrstva provětrávaných zateplených fasád, také na obklady soklů a stěn. Je vhodný zejména na vlhké zdivo, kde napomáhá odvětrání, ale i fasád ohrožených přímým ostřikem vody, kde zabraňuje jejímu vsakování do konstrukce. 

Obkladový panel je lehký, omyvatelný, dá se snadno řezat a nepodléhá vlivům počasí ani škůdcům. Solid Stone imituje reliéfem i barvou režné kamenné zdivo. Barva Liguria je písková s maltovou spárou ve stejné barvě. Panel Solid Stone je vyroben z kvalitního PVC o síle 2mm. 

Obkladový panel lze na stavbě libovolně krátit dle potřeby, vzniklý řez se zamaskuje v zakončovacích prvcích, jako lištách a rozích a koutech. Na fasádu se kotví pomocí vrutů na připravený dřevěný rošt, který může být dvojitý se zateplením. Vzniklou mezerou v roštu je umožněno proudění vzduchu za obkladem, proto je konstrukce vhodná i na vlhké zdivo. 
 

 Obladový panel --  má skladebný rozměr 0,42x1m, to znamená, že 1 panel = 0,42m2 hotové fasády.   

<table class="prodTable" style="margin-bottom: 10px; padding: 0px; font-stretch: normal; font-size: 12.096px; line-height: normal; font-family: " arial="" ce",="" "helvetica="" arial,="" helvetica,="" sans-serif;="" border-width:="" initial;="" border-style:="" none;="" border-color:="" background:="" rgb(255,="" 255,="" 255);="" width:="" 446.222px;="" color:="" rgb(102,="" 102,="" 102);"="">
Základní ceníková cena - s DPH: 260,00 Kč/ks (619,00 Kč/m2